13 grudnia 2017r w Suwałkach odbyła się pierwsza runda grupy B finału wojewódzkiego w unihokeju. Dziewczęta pokonały SP 11 Suwałki 3:0, SP 6 Białystok 3:0 i SP Gródek 2:1 i zajęły I miejsce.

Chłopcy grupa A- pokonali SP Jasionówka 4:0, zremisowali z SP 11 Suwałki 0:0 oraz z SP 14 Białystok 3:3 i zajęli I miejsce.

22 grudnia 2017r w Suwałkach rozegrana została runda finałowa czterech najlepszych zespołów.

Dziewczęta pokonały SP 19 Białystok 4:0, w finale przegrały z SP Gródkiem 2:0 i zajęły II miejsce w województwie.

Weronika Żelazna zdobyła 9 bramek i została najlepsza zawodniczką zespołu a najlepszą bramkarką została Paulina Gralińska.

Chłopcy pokonali SP 2 Grajewo 2:1 i w finale po wspaniałej walce pokonali SP Goniądz 2:1 zajęli I miejsce w województwie zdobywając tytuł MISTRZA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO.

Patryk Kania zdobył tytuł najlepszego zawodnika turnieju a Szymon Zawalich został wybrany najlepszym zawodnikiem zespołu.

Chłopcy-złoci medaliści: bramkarze- Dawid Wileński oraz Mateusz Polkowski, Szymon Zawalich, Bartosz Kołota, Adrian Tomaszczyk, Hubert Świerszcz, Przemysław Pazik, Patryk Kania, Mikołaj Zysk, Maciej Osiecki, Tomasz Smekta, Sebastian Rokuszewski i Maciej Faryna.

Srebrne medalistki: bramkarka-Paulina Gralińska, kapitan zespołu Weronika Żelazna oraz Amelia Sawicka, Julia Filipkowska, Katarzyna Openchowska, Emilia Orłowska, Dżesika Trzcińska, Kinga Pawelczyk, Maja Jakubiak, Julia Piotrowska, Julia Pawelczyk i Martyna Dzierzgowska.

Trener opiekun zespołów-Adam Wszeborowski

Dziewczęta Chłopcy

1.SP Gródek 1.SP Kupiski

2.SP Kupiski 2.SP Goniądz

3.SP Domanowo 3.SP 2 Grajewo

4.SP 19 Białystok 4.SP 11 Suwałki

 

Patryk Kania zdobył tytuł najlepszego zawodnika turnieju a Paulina Gralińska została wybrana najlepszym bramkarzem turnieju.

 

 

Weronika Żelazna zdobyła 9 bramek i została najlepsza zawodniczką zespołu a Szymon Zawalich został wybrany najlepszym zawodnikiem zespołu. Nauczyciel Adam Wszeborowski.

 

Srebrne medalistki: bramkarka-Paulina Gralińska, kapitan zespołu Weronika Żelazna oraz Amelia Sawicka, Julia Filipkowska, Katarzyna Openchowska, Emilia Orłowska, Dżesika Trzcińska, Kinga Pawelczyk, Maja Jakubiak, Julia Piotrowska, Julia Pawelczyk i Martyna Dzierzgowska.

 

Chłopcy-złoci medaliści: bramkarze- Dawid Wileński oraz Mateusz Polkowski, kapitan zespołu Szymon Zawalich oraz Bartosz Kołota, Adrian Tomaszczyk, Hubert Świerszcz, Przemysław Pazik, Patryk Kania, Mikołaj Zysk, Maciej Osiecki, Tomasz Smekta, Sebastian Rokuszewski i Maciej Faryna.