CHŁOPCY – kategoria wiekowa 2005 i młodsi, – 13.02.2018 r. hala SP 3 Gostynin

Gr. A Szkoła

1

2

3

4

pkt

bramki

miejsce

1 SP 3 Gostynin

0-0

0-0

2-0

4

2-0

II

2 SP Białotarsk

0-0

1-2

0-0

2

1-2

III

3 SP Sierakówek

0-0

2-1

2-0

5

4-1

I

4 SP Teodorów

0-2

0-0

0-2

1

0-4

IV

Gr. B Szkoła

5

6

7

pkt

bramki

miejsce

5 SP Pacyna

3-1

4-0

4

7-1

I

6 SP Solec

1-3

4-1

2

5-4

II

7 SP Trębki

0-4

1-4

0

1-8

III

FINAŁ szkoła

1

2

3

4

pkt

bramki

miejsce

A1 SP Sierakówek

0-0

0-2

0-0

2

0-2

III

A2 SP 3 Gostynin

0-0

0-5

0-0

3

2-5

II

B1 SP Pacyna

2-0

5-0

3-1

6

10-1

I

B2 SP Solec

0-0

0-2

1-3

1

1-5

IV

Kolejność turnieju;

  1. SP Pacyna / awans do zawodów rejonowych – 15.03.2018 r. hala MOSiR Gostynin

  2. SP nr 3 Gostynin

  3. SP Sierakówek

  4. SP Solec

  5. SP Białotarsk

  6. SP Teodorów

  7. SP Trębki

DZIEWCZĘTA – kategoria wiekowa 2005 i młodsze – 14.02.2018 r. hala SP 3 Gostynin

Gr. A Szkoła

1

2

3

pkt

bramki

miejsce

1 SP 3 Gostynin

1-2

3-2

2

4-4

II

2 SP Sierakówek

2-1

1-1

3

3-2

I

3 SP Trębki

2-3

1-1

1

3-4

III

Gr. B Szkoła

4

5

6

pkt

bramki

miejsce

4 SP Pacyna

2-0

2-0

4

4-0

I

5 SP Teodorów

0-2

0-0

1

0-2

II

6 SP Białotarsk

0-2

0-0

1

0-2

III

O kolejności zespołów Teodorow i Białotarska zadecydowały rzuty karne.

FINAŁ Szkoła

A1

A2

B1

B2

pkt

bramki

miejsce

A1 SP Sierakówek

2-1

0-5

2-0

4

4-6

II

A2 SP 3 Gostynin

1-3

1-1

0-0

2

2-3

III

B1 SP Pacyna

5-0

1-1

2-0

5

8-1

I

B2 SP Teodorów

0-2

0-0

0-2

1

0-4

IV

Kolejność turnieju;

  1. SP Pacyna / awans do zawodów rejonowych – 15.03.2018 r hala MOSiR Gostynin /

  2. SP Sierakówek

  3. SP 3 Gostynin

  4. SP Teodorów

5-6 SP Białotarsk, SP Trębki

DZIEWCZĘTA- kategoria wiekowa 2002/2004 – 22.02.2018 r. hala MOSiR Gostynin

Gr. A Szkoła

1

2

3

4

pkt

bramki

miejsce

1 G. 1 Gostynin

0-0

0-0

0-0

3

0-0

III

2 G. Sierakówek

0-0

1-2

0-2

1

1-4

IV

3 G. Lucień

0-0

2-1

0-0

4

2-1

II

4 G. Pacyna

0-0

2-0

0-0

4

2-0

I

Gr. B Szkoła

5

6

7

pkt

bramki

miejsce

5 G. 2 Gostynin

1-0

1-0

4

2-0

I

6 G. Białotarsk

0-1

0-0

1

0-1

III

7 G. Solec

0-1

0-0

1

0-1

II

O kolejności zespołów Solca i Białotarska zadecydowały rzuty karne.

FINAŁ Szkoła

A1

A2

B1

B2

pkt

bramki

miejsce

A1 G. Pacyna

0-0

2-0

0-1

3

2-1

III

A2 G. Lucień

0-0

0-3

0-0

2

0-3

IV

B1 G. 2 Gostynin

0-2

3-0

1-0

4

4-2

I

B2 G. Solec

1-0

0-0

0-1

3

1-1

II

O kolejności zespołów Solca i Pacyny zadecydował bezpośredni mecz.

Kolejność turnieju;

  1. Gimnazjum nr 2 Gostynin / awans do zawodów rejonowych – 16.03.2018 r.

  2. Gimnazjum Solec

  3. Gimnazjum Pacyna

  4. Gimnazjum Lucień

    1. G. Białotarsk. G. 1 Gostynin

  1. G. Sierakówek

CHŁOPCY – kategoria wiekowa 2002/2004 – 23.02.2018 r. hala MOSiR Gostynin.

Gr. A Szkoła

1

2

3

pkt

bramki

miejs

1 G. Białotarsk

5-0

3-0

4

8-0

I

2 G. Solec

0-5

0-1

0

0-6

III

3 G. 2 Gostynin

0-3

1-0

2

1-3

II

Gr. B Szkoła

4

5

6

pkt

bramki

miejs

4 G. 1 Gostynin

0-6

0-1

0

0-7

III

5 G. Pacyna

6-0

2-1

4

8-1

I

6 G. Sierakówek

1-0

1-2

2

2-2

II

FINAŁ Szkoła

A1

A2

B1

B2

pkt

bramki

miejs

A1 G. Białotarsk

3-0

0-0

3-2

5

6-2

II

A2 G. 2 Gostynin

0-3

0-4

0-2

0

0-9

IV

B1 G. Pacyna

0-0

4-0

2-1

5

6-1

I

B2 G. Sierakówek

2-3

2-0

1-2

2

3-5

III

W meczu o miejsce 5 – 6 G. 1 Gostynin – G. Solec – 2 – 0.

Kolejność turnieju;

  1. Gimnazjum Pacyna / awans do zawodów rejonowych – 16.03.2018 r. /

  2. Gimnazjum Białotarsk

  3. Gimnazjum sierakówek

  4. Gimnazjym 2 Gostynin

  5. Gimnazjum 1 Gostynin

  6. Gimnazjum Solec

Wszystkie zespoły otrzymały okolicznościowe dyplomy, trzy pierwsze drużyny w każdej kategorii nagrodzone zostały pucharami. W ramach projektu „Unihokej dla wszystkich”

szkoły otrzymały KUPONY KWOTOWE wartości 100 zł na zakup sprzętu sportowego.